• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 4
 • 140m2

Jepet per Shitje Vile 2 Kat Ne Surrel , 140 M2

Surrel
PËR SHITJE

200,000 €

Përshkrim

Jepet vile per Shitje ne Surrel
-Me siperfaqe 140 m2 banese, 2 kat
-Kati I kuzhine+sallon+banjo 70 m2
-Kati II 2 dhoma gjume me banjo personale
-Rafte ne shkalle
-Banjo te jashtme qe mund te perdoret per lavanderi
-Tarrace para shtepise 70 m2
-Garazhd 35 m2
-Oborr 400 m2
-E gatshme dhe per Airbnb
-Siguri maximale ,rruge e mbikqyrur gjithe kohes dhe e ndricuar

Na kontaktoni per shume informacion!

Informacion

 • Referenca: BLL2118
 • Sip. Totale: 140 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 4
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Villa
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 296
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: