• Bathrooms: 1

Shitet apartament 1+1, Në krah të Ambasador 3, Air Albania Stadium

Ne krah te Ambasador 3, Air Albania Stadium Rruga e Elbasanit
For Sale

172,500 €

Description

Shitet Aparatament 1+1 me sipërfaqe 69m2 (me çmimin 2500Eurom2) , i cili ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues me ashensor.Apartamenti është i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje tualet, korridor dhe ballkon.Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, duke qënë se i ofron të gjitha fasilitetet dhe shërbimet e kërkuara.Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ428
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 226

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: