• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1

Apartament 1+1 për qira 500Euro, Pranë Ambasador 3, Air Albania Stadium

Prane Ambasador 3 Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3
For Rent

500 € /month

Description

Jepet për qira një apartament 1+1, për qira, i pozicionuar në katin e dytë të një pallati ekzistues, i mirëadministruar dhe me dy ashensorë.Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjie së bashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.Apartamenti është i përshtatshëm dhe për ambient biznesi/zyrash.Në cmim nuk janë të përfshira taksat.

Information

  • Reference: PAZ680
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Floor: 2
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 158

Contact agent