• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 1

Apartament 2+1 (110.8m2) per shitje - Muzeu i Deshmoreve, Durres

Durrës
For Sale

110,000 €

Description

Shitet Apartament i investuar dhe i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues me vendodhje prane Muzeut te Deshmoreve, Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te shtruara me parket druri, nje dhome ndenjie se bashku me kuzhinen, nje tualet, nje lavanteri dhe ballkon.Per me teper informacion jeni te mirepritur per te na kontaktua

Information

  • Reference: PAZ1311
  • Bedroom: 2
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Floor: 4
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 324

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: