• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartament per shitje 850Euro/m2 - Rr. Besim Alla

Rruga Besim Alla Yzberisht
For Sale

114,750 €

Description

Dy Apartament për shitje (me të njëjtën tipologji), me sipërfaqe totale 135 m2 dhe çmim 850€/m2 - Rr. Besim Alla.Apartamentet ndodhen në katin e tretë dhe të tetë të një pallati të ndërtuar në 10-vjeçarin e fundit me ashensor.Shiten të pamobiluara dhe janë të pajisur me dokumentacion/certifikatë pronësie të rregullt.Për më tepër informacion ose vizitë në pronë jeni të mirëpritur të na kontaktoni  

Information

  • Reference: PAZ1381
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 8
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 291

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: