• Bedroom: 1
 • Bathrooms: 1
 • 71m2

Apartament 1+1 (70.9m2) per shitje - Prane Ambasades Amerikane

Rr. Reshit Collaku Ambasada Amerikane
For Sale

106,350 €

Description

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 70.9 m2, i pozicionuar ne katin e fundit te nje pallati te ri (ne fazat e fundit te ndertimit), i ndodhur prane Amabasades Amerikane.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie+ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, korridor, ballkon.

Pallati eshte me fasade te ventiluar dhe cilesohet si nje nga ndertimet me te mira ne zone.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ1963
 • Gross Area: 71 m2
 • Interior Area:67 m2
 • Bedroom: 1
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 5
 • Website Views: 65
 • Has mortgage

Ameneties

 • Lift
 • City Center
 • School

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: