• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 110m2

Super apartament me qera 2+1+2 (me sip 110 m2) 520 € ne muj - "Green City"

"Green City" Astiri
For Rent

550 € /month

Description

Apartament me qera ne Tirane, ndodhet ne kompleksin "Green City" 15 minuta nga Qendra Unaze (Zogu i Zi) dhe 10 minuta nga Universiteti "Zoja e Keshillit te Mire".
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Hapësira prej 110 m2 përbëhet nga një dhomë ndenje/ngrënie me një kuzhinë të kompletuar me pjata, takëm, tenxhere etj., dy dhoma gjumi me batanije dhe liri dhe dy tualete (njëra nga dhomat e gjumit ka banjën e saj private). Sistemet e ajrit të kondicionuar, një makinë larëse dhe një pjatalarëse janë në dispozicion. Uji dhe energjia elektrike funksionojnë 24 orë në ditë.
Hapësira e jashtme përbëhet nga lulishte me dy pishina private, hapësira parkimi si dhe garazhe private, furra buke, supermarkete, kafene, farmaci etj.
Qira 520€ ne muaj me obligim paradhënie dhe garancie, përjashtuar shërbimet komunale, vetëm për periudha të gjata.Ne rast se paguajnë 2 muaj qira plus 2 muaj garanci është 500€.

Information

  • Reference: BLL1991
  • Gross Area: 110 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 3
  • Website Views: 44
  • Has mortgage

Contact agent