• 1100m2

Magazinë për shitje në Astir

Astiri
For Sale

0 €

Description

Ofrojmë Magazinë për shitje në Astir!
Me cmim 1000 €/m2.
Informacione mbi magazinën:
Siperfaqe 1100 m2 ,Kati -1
E pershtatshme për tipologji të ndryshme biznesi.
Siguri dhe mirembatje maximale.
Për një vizite në pronë kontaktoni!

Information

  • Reference: BLL2006
  • Gross Area: 1100 m2
  • Website Views: 17
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: