• 1100m2

Ofrohet Magazinë me qira në zonën e Astirit.

Astiri
For Rent

0 € /month

Description

Ofrojmë Magazinë për qira në Astir!
Me cmim 4 €/m2 ( diskutueshem)
Informacione mbi magazinën:
Siperfaqe 1100 m2 ,Kati -1
E pershtatshme për tipologji të ndryshme biznesi.
Siguri dhe mirembatje maximale.
Për një vizite në pronë kontaktoni!

Information

  • Reference: BLL2008
  • Gross Area: 1100 m2
  • Website Views: 20
  • Has mortgage

Contact agent