• Bathrooms: 2
  • 280m2

Super Ambient për Shitje , Ne Zonen E Bllokut , 280 M2

Rruga Sami Frasheri Ish Blloku
For Sale

0 €

Description

Jepet me qira Ambient në zonën e bllokut!
-280 m2, kati 2
-Me 2 hyrje kryesore , e përshtatshme edhe për 2 biznese të ndara
-E rrethuar me vetratë xhami, e shtruar me parket cilësor dhe të instaluara sistem kondicionimi
- 2 tualete dhe nje magazinë
-Mund të shfrytëzohet për tipologji të ndryshme biznesi
-Ambient me cdo kusht sigurie dhe i mirëmbajtur

Information

  • Reference: BLL2012
  • Interior Area:280 m2
  • Baths: 2
  • Type: Office
  • Status: New
  • Website Views: 195
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: