• Bathrooms: 1
  • 75m2

Njesi biznesi/Parukeri per qira - Ministria e Jashtme

Prane Ministrise se Jashtme Ministria e Jashtme
For Rent

900 € /month

Description

Ofrohet per qira njesi biznesi/parukeri, me vendodhje prane Ministrise se Jashtme

Te dhenat e prones:
- Siperfaqja: 75m2
- Ofrohet totalisht e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshmene fushen e parukeri-estetikes
- Tualet i brendshem
- Sistem Koondicionimi dhe kamera sigurie
- Cmimi i qirase 900Euro/muaj

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ2083
  • Gross Area: 75 m2
  • Baths: 1
  • Website Views: 50
  • Has mortgage

Contact agent