• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 1
 • 83m2

Apartament 2+1 (83.1m2) per shitje - Materniteti i Ri, Tirane

Perballe Maternitetit te Ri Materniteti i Ri
For Sale

99,000 €

Description

Ofrohet per shitje apartament 2+1 me siperfaqe totale 83.1m2, i pozicionuar ne katin e trete (jo i fundit) te nje pallati me vendodhje perballe Maternitetit te Ri.

Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni i ndenjies, kuzhine/ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar dhe ka mundesi blerjeje me kredi.

Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2151
 • Gross Area: 83 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 3
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 126
 • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: