• 147m2

Njesi biznesi/dyqan per shitje (147.3m2) - Astir, prane Ozone

Astir, prane OZONE Astiri
For Sale

Price upon request

Description

Ofrohet per shitje njesi komerciale/dyqan me siperfaqe 147.3m2, i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ndertim i vitit 2009 dhe vendodhje ne Astir, prane Bar Ozone.

Dyqani ka akses hyrje-dalje ne dy krahet e pallatit dhe ka pozicion mjaft startegjik.

Disponon dokumnetacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2202
  • Gross Area: 147 m2
  • Type: Shop
  • Status: Used
  • Website Views: 78
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: