• Bedroom: 1
 • Bathrooms: 1
 • 68m2

Apartament 1+1 per qera 700EUR/Muaj - Perballe Ambasades Amerikane, ne krah te Air Alabnia Stadium

Perballe Ambasades Amerikane, Ne krah te Air Albania Stadium Stadiumi Qemal Stafa
For Rent

700 € /month

Description

Ofrohet per qera Apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e terte te nje pallati te mireadministruar me ashensor, me vendidhje ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane Air Albania Stadium.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi i vecuar, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2224
 • Gross Area: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 3
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 52
 • Has mortgage

Contact agent