• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 1
 • 72m2

Apartament 2+1 per qera (300EUR/Qera) - Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi

Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi Ali Demi
For Rent

300 € /month

Description

Ofrohet per here te pare me Qera Apartament 2+1, i pozicionuar ne katin e gjashte te nje godine 9-kateshe, te re dhe me ashensor, pjese e Kompleksit Mangalem 21.

Te dhena te tjera mbi pronen:

- Disponon kundrabufe te re dhe sobe (furre+pianure)
- I gjithe apartamenti i shtruar me parket
- Hodrosanitaret incaso dhe te reja
- Disponon ballkon
- Orjentimi: Jug-Perendim

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!
-

Information

 • Reference: PAZ2241
 • Gross Area: 72 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 6
 • Type: Apartment
 • Status: New
 • Website Views: 103
 • Has mortgage

Contact agent