• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 1
 • 85m2

Apartament 2+1 per qera 500EUR/Muaj - Pazari i Ri, Perballe Optika Roma

Rr. Hoxha Tahsin, Pazari i Ri Pazari I ri
For Rent

500 € /month

Description

Ofrohet per qera Apartament 2+1+verande (totalisht i rikonstruktuar dhe investuar), i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne Zonen e Pazarit te Ri, Perballe Optika Roma.

- Apartament i rikonstruktuar dhe investuar
- Ne proces vendosja e kundrabufese
- I pershtatshem per banim ose zyra
- Dipsonon nje verande/ballkon spacioz
- I shtruar me parket

Cmimi i qirase: 500EUR Neto

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2244
 • Gross Area: 85 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 4
 • Type: Apartment
 • Status: Refurbished
 • Website Views: 132
 • Has mortgage

Contact agent