• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1

Super apartament 1+1 ne Green Coast per shitje

Dhërmi
For Sale

258,000 €

Description

Shitet super apartament 1+1 ne rezidencen Green Coast Resort & Residences. Rezidence tejet luksoze pozicionuar ne jug te vendit, prane Palases.Apartamenti ka siperfaqe ndertimi prej 79,4 m2 dhe gjithashtu oborr prej 79m2. Ofrohet dhe nje vend parkimi i perfshire prej 28m2 Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + kuzhine, 1 dhoma gjumi , 1 banjo dhe verande.Apartamenti ofron pamje panoramike, mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi!Per me shume detaje rreth prones ju lutem na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ368
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Website Views: 85

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: