• Bedroom: 3
  • Bathrooms: 2

Apartament 3+1+2 te Liqeni i Tiranes

Liqeni i Thatë
For Sale

215,000 €

Description

Apartament 3+1+2 ne Shitje.Me siperfaqe 142m², organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, koridor shperndares, 2 tualete dhe 2 ballkone.Shitet bosh me ambient gatimi, frigorifer dhe kondicionere.Ndodhet ne kat te 4 ne pallat te ri.Rruge kryesore dhe zone shume e kerkuar per banim.Me hipoteke.

Information

  • Reference: PAZ383
  • Bedroom: 3
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 4
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 177

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: