• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartament ne shitje 2+1+2

Komuna e Parisit
For Sale

170,000 €

Description

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 111.3 m2 ne komune te Parisit prane "Kristal Center"  Hapesira organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen e siperfaqes ne nje dhome ndenje me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi me tualet  nje dhome gjumi per femije ,ku dhoma matrimoniale dhe ambienti i gatimit kane dalje ne ballkon.Apartamenti ndodhet  ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri i perfunduar vitete fundit , me ashensor me njesi sherbimesh te ndryshme dhe 2 kate parkim nentoke. Ndodhen ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitet prane ne rruge kryesore. Apartamenti ofron ndricim te mire dhe pamje te hapur i ciliozicionohet ne kahun veri -perendim.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , jeni te lutur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ389
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 280

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: