• Bedroom: 3
  • Bathrooms: 3
  • 145m2

Apartament 3+1+3 me qira ne Qender te Tiranes

Qendër
For Rent

1,000 € /month

Description

Apartament 3+1+3 me qira ne Qender te Tiranes.Ka siperfaqe totale 164 m2 ne te cilen 145 m2 jane te banueshme.Apartamenti organizohet ne: nje dhome ndenje, nje kuzhine, tre dhoma gjumi, tre banjo ne te cilen njera prej tyre eshte me dritare dhe dy te tjerat jane me aspirim dhe tre ballkone.Eshte i shtruar me parket dhe secila nga dhomat eshte e pajisur me ajer te kondicionuar.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe ka te perfshire te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, buze rruges kryesore.Orientimin e ka veri-lindje.Per nje vizite ne prone ose me shume informacion, ju lutem na kontaktoni. 

Information

  • Reference: BLL464
  • Interior Area:145 m2
  • Bedroom: 3
  • Baths: 3
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 172

Contact agent