• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1
  • 57m2

Apartment 1+1 - City Center

Qendër
For Sale

145,950 €

Description

 Shitet apartament 1 + 1 me siperfaqe 69.5m2 ne Rr " Kajo Karafili "Apartamenti organizohet ne korridor , dhome gjumi, dhome ndenje me ambientin e gatimit , tualet dhe ballkon. Ndodhet nje nje vendndodhje shume te mire ne qender te Tiranes, me facilitet e nevojshme prane. Shitet i mobiluar si ne foto me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ka nje orientim te mire Jug - Lindje e cila i mundeson ngrohtesi dhe ndricim pjesen e te madhe te dites.  Per me shume detaje rreth prones , jeni te lutur te na kontaktoni. 

Information

  • Reference: PAZ511
  • Interior Area:57 m2
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 221

Ameneties

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: