• Bedroom: 3
  • Bathrooms: 2

Apartament 3 + 1 me Qira

Donika Kastrioti Bllok - Kullat Binjake
For Rent

1,000 € /month

Description

Apartament me qira 3 + 1 prane Kullave Binjake, me siperfaqe 164 m2. Ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese te re me ashensore.Hapsira organizohet  3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine, dy  tualete dhe nje ballkon me pamje te hapur. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me arredim komod, me pajisje te perfshira. Per me shume detaje, ju lutem na kontaktoni! 

Information

  • Reference: PAZ548
  • Bedroom: 3
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 5
  • Website Views: 44

Contact agent