• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1

Apartamente 1 + 1 ne Shitje - Sipas kerkeses

Laprakë - Dogana
For Sale

64,080 €

Description

Shiten apartamente 1+1 tek ish - sheshi "Shqiponja", me siperfaqe totale prej 71 m2Apartamentet jane te organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje te bashkuar me ambientin e ngrenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Gjithashtu apartamentet kane nje ballkon te perfshire.Kompleksi rezidencial ne te cilin ndodhen apartamentet eshte i sapo perfunduar, i ndertuar ne menyre cilesore dhe bashkekohore.Apartamentet ndodhen ne nje zone me levizshmeri te larte dhe prane autostrades.Apartamentet kane orientim Veri - Perendim.Cmimi per m2 eshte 900 Euro.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ672
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 239

Ameneties

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: