• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1

Apartament 1+1+Ballkon ne Shitje

Liqeni i Thatë
For Sale

100,000 €

Description

Apartament 1+1+Ballkon ne Shitje te Liqeni i Tiranes.Me siperfaqe 67m².Apartamenti shitet bosh,i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionere.Pallat i ri me ashensor dhe rruge kryesore ne brezin e pare.Me hipoteke.

Information

  • Reference: PAZ694
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Floor: 2
  • Website Views: 47

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: