• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartament 2+1 per qira

Stadiumi Qemal Stafa - Gjuhët e Huaja
For Rent

600 € /month

Description

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore.Me siperfaqe totale prej 135m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon qe ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth.Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermejt kondicionereve te vendosur ne cdo dhome.Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila Pallati ndodhet ne nje zone te qete shume prane me Parkun Kombetar te Tiranes ku mund te kaloni nje pasdite relaksuese. Ne zonen perreth mund te gjeni sherbime te ndryshme si: supermarket, farmaci, bare, restorante, furre buke etj.Ka akses te drejtperdrejt ne rrugen e Elbasanit dhe rruget lidhese te saj.Cmimi: 600 Euro/muaj.

Information

  • Reference: MAS722
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 11
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 134

Contact agent