• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 1
  • 131m2

Apartamnet 2+1 - Ne Shitje

Laprakë - Spitali Hygea
For Sale

91,560 €

Description

Apartament ne shitje prane Casa Italia, Astir, Kthesa e Kamzes me siperfaqe 130.8 m2Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualete dhe 1 ballkon.Ka nje orientim te mire, qe ofron mundesi per drite natyrale ne pjesen me te madhe te ditesApartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe ndodhet ne katin e 8 te pallatit, me ashensor, prane te gjitha faciliteve te nevojshme. Zona e banimit eshte e populluar dhe lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ762
  • Interior Area:131 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 208

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: