• Bedroom: 5
 • Bathrooms: 5
 • 460m2

Vile 4 kateshe tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit Kodra e Diellit
For Sale

850,000 €

Description

Vile 4 kateshe ne shitje tek Kodra e Diellit ne mes te ajrit te paster. Vila ka nje siperfaqe prej 491m2 totale dhe organizohet ne dy sallone ndenje, pese dhoma gjumi, nje ambient gatimi , nje lavanderi, nje garderobe, nje dhome jacuzzi, pese tualete qe shperndahen disa brenda ne dhomat matrimoniale te gjumit dhe disa ne korridore. Ofron gjithashtu 3 veranda ku disa prej tyre kane lidhje direkt me disa ambiente. Ofron dy poste parkimi, pishine, oxhak dhe sistem sigurie me kamera. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni. 

Information

 • Reference: PAZ766
 • Interior Area:460 m2
 • Bedroom: 5
 • Baths: 5
 • Living room: 2
 • Type: Villa
 • Status: Used
 • Website Views: 200
 • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: