APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK LIQENI I THATE

Liqeni i Thatë
For Rent

600 € /month

Description

Jepet apartament 2+1 me qira tek liqeni i thate.Ndodhet ne kompleks me pallate te reja, e pajisur me ashensor.Ne katin e pare banim.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon & kuzhine + dhome ndjenje.Ofrohet plotesisht e mobiluar me mobilje te reja, e shtruar me parket dhe post parkimi.Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!

Information

  • Reference: BLL781
  • Website Views: 76

Contact agent