• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1

Apartament 1+1 ne Durres

Golem
For Sale

40,000 €

Description

Apartament 1+1 65m² per shitje me hipoteke.Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 5-kateshe.Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje fantastike.Apartamenti ka akses ne facilitetet e nje kompleksi me pishine, kend lojrash per femije dhe sherbime te ndryshme per nje jetese komode.Na kontaktoni per vizite ne prone.

Information

  • Reference: PAZ812
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 283

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: