• Bedroom: 3
  • Bathrooms: 3
  • 255m2

Shitet vile prane Prokurorise se Tiranes!!

Treni - Prokuroria e Tiranës
For Sale

300,000 €

Description

Shitet vile prane prane Prokurorise se Tiranes!!Vila ka siperfaqe totale 255m2 gjithashtu dhe nje oborr 26m2.Vila ka ne total 2 kate dhe nje 1 papafingo. Kati -1 eshte i organizuar ne 3 dhoma te cilat sherbejne si zyra gjithashtu dhe nje pjese sherben si garazh.Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje dhome ndenje,kuzhine dhe nje tualet dhe ballkon.Vila shitet e mobiluar si ne foto.Papafingo eshte e ndare ne 2 dhoma,ku njera sherben si dhome ndjenje, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ895
  • Interior Area:255 m2
  • Bedroom: 3
  • Baths: 3
  • Living room: 2
  • Website Views: 68

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: