• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1
  • 60m2

Jepet me qira super apartament 1+1 ne Qender!

Rruga e Kavajës
For Rent

650 € /month

Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne Qender te Tiranes. Lokacioni ku ndodhet apartamenti jep mundesi aksesi shume te shpejte me te gjitha zonat e tjera te Kryeqytetit, si dhe ofron nje mori facilitetesh prane. Apartamenti organizohet nga nje sallon me kushine, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Eshte i rinovuar sefundmi dhe arreduar me arkitekt, i ri dhe i pabanuar me pare. Per me shume detaje dhe informacion ju lutem te na kontaktoni!

Information

  • Reference: MAS926
  • Interior Area:60 m2
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Website Views: 51

Contact agent