• Bedroom: 3
 • Bathrooms: 2

Apartament 3+1 - Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës
For Sale

175,000 €

Description

Shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 185m2 , prane Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje garderobe.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme prane dhe eshte pak minuta nga qendra e Tiranes. Ofron nje pamje te hapur drejt Tiranes ne tre drejtime te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ975
 • Bedroom: 3
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 9
 • Website Views: 101

Ameneties

 • Alarm
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: