• Bedroom: 3
  • Bathrooms: 2

Shitet Duplex (178m2) - Muzeu i Deshmoreve, Durres

Durrës
For Sale

200,000 €

Description

Shitet nje super Dupleks, i pozicionuar ne katin e peste dhe te gjashte te nje pallati ekzistues me vendodhje prane Muzeut te Deshmoreve, Durres.Dupleksi eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi me parket druri cilesor, dy tualete me pajisje te reja hidrosanitare, nje kuzhine e madhe me veshje druri suedez, lavanteri, dhe nje papafingo e madhe me siperfaqe 49m2.Dupleksi ka hyrje te dedikuar, dhe eshte i inevestuar.Per me shume infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1006
  • Bedroom: 3
  • Baths: 2
  • Living room: 2
  • Floor: 5
  • Type: Duplex
  • Status: Used
  • Website Views: 260

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: