• Bedroom: 2

Apartament 3+1+2 ne Shitje

Stacioni i Trenit
For Sale

147,000 €

Description

Apartament 3+1+2 ne Shitje te ish Stacioni Trenit.Me siperfaqe totale 118.8m², siperfaqe e brendshme 101.9m² dhe siperfaqe te perbashket 16.9m².Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1dhome ndenjeje,2 tualete, 1 koridor shperndares dhe 2 ballkone.Orientimi - LindjeNe pallat te ri me ashensor dhe ne rruge kryesore.Vendodhje favorite per jetese komode.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1036
  • Bedroom: 2
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 132

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: