• Bedroom: 3
 • Bathrooms: 2
 • 111m2

Apartament 3 + 1 - Shitje - Rruga " Milto Tutulani "

Rruga "Milto Tutulani" Tirana e Re - Petronini
For Sale

360,000 €

Description

Apartament ne shitje prane Juridikut, rruga Milto Tutulani me siperfaqe 133.33 m2Hapesira eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje, dy tualete dhe dy ballkone.Ka nje orientim te mire, qe ofron mundesi per drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites.Apartamenti eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne katin e 3 te pallatit, me ashensor, prane te gjitha faciliteve te nevojshme Zona e banimit eshte e populluar dhe lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni

Information

 • Reference: PAZ1049
 • Interior Area:111 m2
 • Bedroom: 3
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 3
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 190

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: