• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartament 2+1+2 ne Shitje

Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik
For Sale

97,000 €

Description

Apartament 2+1+2 ne Shitje te Tregu Elektrik.Me siperfaqe 92m² i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, tualet dhe 2 ballkone.Shitet i mobiluar.Ndodhet ne kompleks pallatesh me ashensor ne kat te 6.Zona ofron te gjitha mundesite per jetese komode.Me dokumentacion te rregullt dhe hipoteke.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1060
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 6
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 126

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: