• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartament 2+1+2 ne Shitje

Liqeni i Thatë
For Sale

150,000 €

Description

Apartament 2+1+2 ne Shitje te Liqeni Thate.Me siperfaqe 90m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, koridor shperndares,2 tualete dhe ballkon.Shitet bosh, i shtruar me parket, me kondicionere ne cdo dhome.Ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne vijen e pare te ndertimeve te Liqenit te Thate.Zona ofron kushte shume te mira jetese si edhe mundesi te mire investimi.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1144
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 3
  • Website Views: 49

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: