• Bedroom: 2
  • 87m2

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRES

Rruga e Dibrës - Selvia
For Sale

130,000 €

Description

Apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dibres .Ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar,organizohet nga nje dhome ndenje ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Apartamenti ofrohet i shtruar me parket dhe me te gjitha hidrosanitaret e e nevojshme .Nje mundesi e mire investimi ose banimi .PER ME TEPER INFORMACIONE NA KONTAKTONI.

Information

  • Reference: MAS1152
  • Interior Area:87 m2
  • Bedroom: 2
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 196

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: