• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 2

Apartament ne shitje 2+1+2

Pazari I ri
For Sale

185,000 €

Description

Apartament ne shitje 2+1+2  me siperfaqe 120.m2 ne qender  tek "Pazari i ri".Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me hapesire te bollshme bashke me ambientin e gatimit, dy tualete dhe dy  ballkone.Ka nje orientim te mire drejt kahut jug - lindje, me nje ndricim natyral dhe te ngrohte gjate dites. Eshte plotesisht i shtruar me parket, hidrosanitare te nje cilesie shume te mire , dritare dopio xham dhe dyer tenje cilesie te larte,dhe sistem kapote.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar me dy ashensore. Zona ne te cilen ndodhet ka nje frekuentim te larte dhe lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore, me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane vetem tre minuta larg qendres.Brenda cmimit eshte i perfshire edhe nje post parkimi 20m2 ne katin -2. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone,  ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ1157
 • Bedroom: 2
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 3
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 167

Ameneties

 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center
 • View to River

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: