• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 102m2

Apartament 2+1+2 ne shitje

Rruga e Bogdaneve
For Sale

163,000 €

Description

Shitet apartamenet ne rrugen e Bogdaneve.Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor.Apartamenti ka nje orjentim te mire drejt jug-perendimit me drite natyrale pergjate gjithe dites.Ndodhet ne nje te mire, me fasilitete te shumta prane dhe afer qendres se qytetit.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1219
  • Interior Area:102 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Website Views: 39

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: