• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 106m2

Apartment For Sale 2+1+2

Fresku
For Sale

85,000 €

Description

Apartament per shitje 2 + 1 + 2,  tek FreskuApartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 ,nga te cilat 106m2 jane te brendshme.Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte, te qete, ne rruge kryesore.Ka orientim Perendim, e cila i mundeson apartamentit drite natyrale, per pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.  

Information

  • Reference: PAZ1227
  • Interior Area:106 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 6
  • Website Views: 53

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: