• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartament me qira per zyre

Rruga e Kavajës
For Rent

700 € /month

Description

Jepet apartament me qira prane rruges se Kavajes tek Square21. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje super lokacioni, ndertim modern me standard.Ka nje siperfaqe prej 127.2m2 dhe siperfaqe te brendshme 111m2, i ndare ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine dhe dy tualete, por ofrohet bosh, i investuar me parket. Apartamenti jepet per banim ose si ambjent komercial.Per me shume detaje, ju lutem na kontaktoni!

Information

  • Reference: ROG1484
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 2
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 289

Contact agent