• Bedroom: 7
  • Bathrooms: 4
  • 534m2

Vile 4 kateshe me Qira - Selite

Selitë
For Rent

2,500 € /month

Description

Jepet me qira vile 4 - kateshe e pabanuar me pare,  ne zonen e Selites.Vila ka nje siperfaqe prej 300m2 truall dhe ka nje siperfaqe ndertim 534m2. Perkatesisht secili kat i viles organizohet ne kete forme : Kati i perdhe me siperfaqe 121.5m2 ka nje sallon te madh openspace, nje tualet dhe nje korridor. Kati i pare me siperfaqe 137.5 ka nje korridor qe ben shperndarjen ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet,   nje dhome e vogel dhe ballkon. Kati i dyte ka te njejten siperfaqe dhe te njejtin organizim me katin e siperme.Kati i trete me te njejten siperfaqe si katet me lart ka nje korridor qe te lidh me sallonin, nje dhome, tualet dhe verande. Vila eshte e rrethur me hapsire te gjelber, peme dhe hapesire parkimi per tre makina. Vila ka punime shume cilesore dhe eshte e pabanuar me pare. Ofron sistem Chiller, tavane te varur, spote Led, parket lisi, mermer, etj. Ndodhet ne nje zone shume te mire, e rrethuar me vila te tjera dhe me dalje te shpejte ne autostraden TR - ELB. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , mos hezitoni te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1685
  • Interior Area:534 m2
  • Bedroom: 7
  • Baths: 4
  • Living room: 4
  • Type: Villa
  • Status: Used
  • Website Views: 262

Contact agent