• Bathrooms: 2

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE BLLOK

Bllok
For Rent

800 € /month

Description

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne bllok ne nje nga zonat me te preferuara per banim. Apartamenti eshte i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Orientimi Veri-Lindje.Per me shume informacion na kontaktoni.

Information

  • Reference: MAS1690
  • Baths: 2
  • Floor: 5
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 106

Contact agent