• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 1

Apartament 2+1 per qira (30.000leke) - Ali Demi (Ish Markata e Vjeter)

Ish Markata e Vjeter Ali Demi
For Rent

258 € /month

Description

Ofrohet per qira Aparatment 2+1 me siperfaqe 70m2, i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati ekzistues.Aparatamenti organizohet ne nje dhome ndenjie se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon i mbyllur.Mobilimi ofrohet modest por perfshin te gjitha orendite dhe pajisjet elektroshtepiake te nevojshme.Zona ofron qetesi dhe mundesi parkimi.Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1713
  • Bedroom: 2
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Floor: 5
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 454

Contact agent