• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Apartamente 2 + 1 ne Shitje tek Dogana

Laprakë - Dogana
For Sale

103,680 €

Description

Shiten apartamente 2+1 tek ish - sheshi "Shqiponja", me siperfaqe totale 115.2Apartamentet jane te organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje te bashkuar me ambientin e ngrenjes, dy dhome gjumi dhe dy tualete.Gjithashtu apartamentet kane nje ballkon te perfshire.Kompleksi rezidencial ne te cilin ndodhen apartamentet eshte i sapo perfunduar, i ndertuar ne menyre cilesore dhe bashkekohore.Apartamentet ndodhen ne nje zone me levizshmeri te larte dhe prane autostrades.Apartamentet kane orientim Jug-Lindje.Cmimi per m2 eshte 900 euro.Kompleksi eshte ne ndertim e siper dhe mbaron ne Maj 2023. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1716
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 241

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: