• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1
  • 82m2

Apartament 1+1 + Garazh Joy Residence.

Rezidenca Joy
For Sale

285,000 €

Description

Apartament per shitje ne zonen e Teg me siperfaqe 94 m2 plus nje post parkimi dhe nje depo.Apartamenti strukturohet ne nje sallon dite, ambientin e gatimit, nje tualet, 1 ballkon dhe nje dhome gjumi.Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt ku vlen te theksohen qe te gjitha mobiljet jane  marka mjaft te njohura  duke filluar nga veshja e kolltukut just cavalli, perde just cavalli, lavatrice miele, chillera mitsubishi dhe tavoline ngrenie model versace,sistem fonie tavanor. Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qira me vleren 1,200 euro. Prona disponon certifikate pronesie

Information

  • Reference: MAS1745
  • Interior Area:82 m2
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment Block
  • Status: Used
  • Website Views: 244

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: