• 100m2

Toke per shitje - Rr. Sitki Cico, Brryli

Rruga Sitki Cico Brryli
For Sale

150,000 €

Description

Shitet truall me siperfaqe 100m2, prane Brrylit ne nje pozicion shume te miregjeografik.

Mund te shfrytezohet per ndertim duke perfshire dhe nje pjese te mire te truallit qe e rrethon.

Ndodhet ne Rr. Sitki Cico, prane Bulevardit Zhan Dark.

Shitet ne nje vlere shume te mire ne raport me cmimin e tregut.

Information

  • Reference: PAZ1822
  • Gross Area: 100 m2
  • Type: Land
  • Status: Used
  • Website Views: 76
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: