• Bathrooms: 9
  • 398m2

Super vile me qira ne Sauk

Zonë Rurale
For Rent

4,000 € /month

Description

Vila eshte e pozicionuar ne Sauk me nje siperfaqe trualli 500 M2. Vila eshte e paisur me hipoteke. Kati perdhe ka nje siperfaqe ndertimi 174,4 m2 dhe disponon nje salle lokali, bashke me dy ambjente ndihmese, ka tre tualete dhe nje verande. Kati i pare ka nje siperfaqe ndertimi 213.6 m2 dhe disponon nje salle lokali, dy tualete, nje salle kuzhine dhe dy ballkone . Kati i dyte ka siperfaqe ndertimi 217.8 m2 dhe disponon nje sallon te madh tre dhoma gjumi, dy koridore, tre tualete dhe dy ballkone. Kati i trete ka siperfaqe ndertimi 183.2 m 2 dhe disponon dy koridore , tre dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon qe te ofron pamje te Liqenit Artificial. Prona eshte e rrethuar  me mure dhe kangjella per efekte sigurie, nje pjese e mire e hapsires eshte e gjelberuar.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1859
  • Interior Area:398 m2
  • Baths: 9
  • Living room: 2
  • Type: Villa
  • Status: Used
  • Website Views: 162

Contact agent