• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 1
  • 100m2

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE , RRUGA MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYRI Myslym Shyri
For Sale

150,000 €

Description

Shitet Apartament 2+1 ne qender te Tiranes, ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe 100m2. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, gjithashtu e ben ate teper te pershtatshem per investim,duke marre parasysh se cmimet e qirave te nje apartamenti ne kete zone jane 600-1000 euro(ne varesi te mobilimit)Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Information

  • Reference: MAS1901
  • Interior Area:100 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Type: Apartment
  • Status: Used
  • Website Views: 188

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: